Sistem nasıl çalışıyor?

Yabancı sporcular geleceği zaman, yetkili kişiler konum ve büyüklük olarak uygun bir daire bulup bize devrediyorlar. Bizde sporcunun isteklerine göre (bebek odası, dolap sayısı, tv sayısı gibi) daireyi sadece 1 günde hazır hale getiriyoruz.

Bir evde bulunması gereken tüm eşyalara sahip daireniz için sizin sadece bavulunuz ile gelmeniz yeterli. Tüm temel mobilya, beyaz eşyalarınız ile dairenizi dolduruyor, ekstra istek ve arzularınızı ise nakliye ekibimiz ile beraber temin edip hizmetinize sunuyoruz.

A’ dan Z’ ye her türlü eşyası mevcut hale gelen dairenizi teslim ettikten sonra çıkan eksiklerinizi de tamamlama veya değiştirme hizmetimiz de mevcuttur. Modern koltuk takımından nevresim takımına, beyaz eşyasından çatal bıçak takımına, kurutma makinesinden modern mutfak eşyalarına kadar bir evde olması gereken her şeyi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evi tuttuktan sonra bize teslim etmeden önce bir gün gelip ölçü alıyoruz ve sizinle istekleriniz hakkında konuşuyoruz. Belirlediğimiz bir gün ekibimiz ile beraber gelip evinizi 1 günde hazır hale getiriyoruz.

Koşullarımız

·         Evi size teslim ederken bazı küçük isteklerimiz var. Aşağıda bunları detaylı olarak bulabilirsiniz.

*Minimum kiralama süresi 10 aydır, daha kısa süre kiralamalarda fiyatımız artmaktadır.

*Kullanımınıza sunulan eşya ve istekler, eşya kiralama bedelini belirler ve bu oranda depozito bedeli alınır.

*Ev teslim edilmeden önce kiracıya ait kimlik veya pasaport fotokopisi, çalıştığı yerden belge gibi bazı evraklar istenmektedir.

*Aylık, iki aylık veya sezonluk ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

*Faturalandırma ile birlikte hem sizin için hem bizim için geçerli olan detaylı eşya kiralama sözleşmesi imzalatıyoruz.

*Daireyi siz veya emlakçınız buluyor, biz sadece eşya kiralama kısmında devreye giriyoruz.

*Evi teslim ederken bir kereye mahsus nakliye bedeli alıyoruz, evi boşaltıp eşyaları teslim alırken bu bedel size yansıtılmıyor.

Sık sorulan sorular

Boş daireyi tuttunuz, şimdi ne yapacaksınız?

Hemen bizi arayabilirsiniz. Dairenizi ölçü alabilmek ve ihtiyaçlarınızı konuşmak için bir defa ziyarete geliyoruz. Yaklaşık 5-7 iş günü içinde eviniz için gerekli mobilyaları temin ediyoruz. Siz de bu sırada evinizi döşeme günü için hazır hale getirmek için, elektrik ve suyunu açtırıp, temizliğini yaptırıyorsunuz. Ardından belirlediğimiz bir gün gelip dairenizi komple hazır hale getirip size teslim ediyoruz

Ödemeler hakkında kısaca bahsetmek gerekirse:

Biz sizden eşya kiralama bedeli adı altında her ay belli bir miktar ücret alıyoruz. Bunu aylık, iki aylık yada ev yapılırken peşin olarak ödeyebilirsiniz. Bir defaya mahsus ekibimiz için kira bedeli kadar nakliye ve montaj ücreti alıyoruz. Yine kira bedeli kadar depozito bedeli alıyoruz. 

Evinizi teslim aldınız ama ekstra eşyaya ihtiyacınız var:

Biz evi teslim ettikten 15 gün içinde oluşabilecek ihtiyaçlarınızı ücretsiz gideriyoruz. Fakat 15 günden sonra istediğiniz ekstra ürünler için nakliye bedeli uyguluyoruz.

Boş daire bulmak için yardımcı oluyor muyuz?

Üzgünüz fakat boş daire için emlak firmaları ile yada firma aracılığıyla geliyorsanız yetkililer ile görüşmeniz gerekmektedir. Boş daire bulma konusunda yardımcı olamıyoruz.

  • Facebook
  • Instagram
  • Yelp